Vidaus baldai ir interjero detalės

Vidaus baldai ir interjero detalės

Beveik visi gamtos ištekliai, kuriuos turime šiandien – nyksta. Šiais kūriniais turime tikslą – senai medienai suteikti naują funkcinę prasmę ir tuo pačiu prisidėti prie ekologinių problemų sprendimo. Norime atkreipti žmonių dėmesį į gamtos, natūralumo ir laiko vertę. Stebint daiktą, kuris buvo pagamintas iš pirmo žvilgsnio niekam nereikalingos medienos, galime išgirsti, kaip jis prabyla apie natūralius gamtos procesus, laiko reikšmę. Šiandien yra daug technologijų, kurias pasitelkus yra galima iš seno kurti naują. Kiekvienas daiktas, kuris atgimsta iš niekam nebereikalingos medienos ar senų medžiagų (senų namų rąstų, senų medinių langų rėmų ar senos, išpuvusios medienos ir t.t.) jau turi savo istoriją. Prieš šimtą metų ir daugiau rankomis tašyti rąstai, kurie buvo naudojami namams statyti – šiandien gali būti išskirtinis namų interjero akcentas. Šimtmečius augęs ir supuvęs medis gali būti daiktas, prie kurio vesitės savo visus svečius ir pasakosit jo istoriją. Šakotas, supuvęs, skylėtas, suskilęs medis yra natūralus, savaip gražus ir įdomus. Laikui bėgant jis vis keičiasi, taip pat kaip keičiasi žmogus. Mūsų tikslas parodyti natūralumo grožį, priversti žmogų stabtelti ir pagalvoti apie laiko prasmę ir vertę.

Bene vienas svarbiausių baldų namuose – pietų stalas. Pietų stalas su vientisu ąžuolo masyvo stalviršiu ir metalo kojomis. Stalviršis padengtas natūralia alyva. Mediena palikta su natūraliais įtrūkimais, ertmėmis ir šakomis.

Veidrodis su senos medienos rėmu yra neįtikėtinas tvaraus dizaino pavyzdys. Modernus ir senas. Veidrodžio gylyje galime pamatyti kur kas daugiau nei savo atvaizdą. Šiame veidrodyje galime pamatyti laiko, istorijos atspindį. RUSTIC stiliaus veidrodžiams kurti naudojame daugiau nei 200 metų senumo medieną. Veidrodžių rėmai gaminami iš senų namų rąstų. Žinodami medžių kirtimo amžių, namo statybos ir nugriovimo metus žinome kokio senumo medieną naudojame. Mediena paliekama kuo natūralesnė. Rėmuose paliekamos skylės, kuriose kažkada buvo mediniai kaiščiai, skirti sujungti namo rąstus vienus su kitais. Veidrodžio dydį diktuoja mediena, kurią pavyksta išsaugoti. Kiekvienas medienos centimetras apdirbtas rankomis. Senos medienos apdirbimo procesas reikalauja daug dėmesio, kantrybės ir laiko. Tvaraus dizaino koncepcijos įkvėpti – RUSTIC stiliaus veidrodžių rėmai unikalūs ir nepakartojami, pasakojantys savo istoriją.

Veidrodžius galima statyti ant žemės arba kabinti ant sienų. Veidrožio rėmo antroje pusėje prikalta fanera ir prisukti tvirtinimo elementai, skirti pakabinti veidrodį. Šiuo metu turime pagamintą virš 2 metrų aukščio veidrodį. Kiekvieno veidrodžio dydį diktuoja mediena, kurią pavyksta išsaugoti.

Veidrodis su senos medienos rėmu  – išskirtinė namų interjero detalė.

INTERJERO DETALĖS

Medžio skulptūra – šviestuvas, tai unikalus Jūsų namų interjero akcenas, kuris suteiks Jūsų namams išskirtinumo. Visi kūriniai sukurti iš seno medinio namo rąstų, kuriems jau daugiau nei 100 metų. Pats namas (kurį nugriovus buvo panaudoti jo sienų rąstai) buvo pastatytas Josvainių mst. Kėdainių r, Lietuvoje. Kiekviena medžio skulptūra yra unikali ir išskirtinė, sukurta žmogaus rankomis išsaugant natūralų medžio grožį, kurį daugiau nei per 100 metų paveikė laikas. Skulptūrų – šviestuvų vertę sudaro – kultūrinis – istorinis liudijimas.

Skulptūra – šviestuvas – „Našlaitė“. Šioje skulptūroje išdrožinėtas miegančios moters/mergaitės veidas. Išskirtinis kūrinys perteikiantis ramumo, šilumos jausmą. Skulptūroje įtaisyta lemputė, kuri skleidžia šiltą geltoną šviesą. Skulptūra – šviestuvas pagaminta iš seno namo rąsto. Mediena iššukuota rankomis, naudojant metalinį šepetį. Skulptūra turi metalinę bazinę plokštę, dėl kurios ji yra stabili.

Skulptūra – šviestuvas – „Švilpikas“. Kaip ir žmogus šis kūrinys gali perteikti ne vieną emocija. Pažvelgus į šį kūrinį dienai prasidėjus gali atrodyti, kad jis tau linki puikios, lengvos dienos. Tad išeini pro duris sau be rūpesčių pasišvilpaudamas. Dienai pasibaigus ir sugrįžus atrodo, kad jis labai ramus ir linki tau tos pačios ramybės, o savaitgalį gali atrodyti, kad jis yra atsipūtęs, todėl vertėtų atsipūsti ir tau, o kartais jis gali atrodyti šiek tiek nusiminęs ar net nustebęs. Išskirtinis kūrinys pagamintas iš seno namo rąsto. Mediena unikali, iššukuota rankomis. Švilpiko antroje pusėje įtaisyta lempa, kuri skleidžia baltą šviesą.

Juoda skulptūra – šviestuvas

Šviestuvas, kurio pagrindinis akcentas – išdrožinėtas veidas. Skulptūra dar labiau atsiskleidė jai parinkus juodą spalvą. Unikali interjero detalė.

Skuptūra – veidas

Ši medinė skulptūra yra tikras ervės akcentas. Viena skulptūros pusė yra veidas, o kita pusė palikta natūrali seno medžio faktūra. Šis dekoras pagamintas iš seni namo rąsto. Medinė skulptūra stovi ant metalinės juodos plokštelės.

Skulptūra „Linijos“. Skulptūros autentiška šilta medienos spalva ir linijos primena smėlio bangeles, kurias supusto vėjas. Sklindanti šilta šviesa pro linijas sudaro  vakaro saulės spindulių įspūdį. Skulptūroje išsaugotas ir atskleistas autentiškas medienos grožis. Išdrožinėtos trys skultūros pusės.

Boho stiliaus interjero detalė

Interjero detalė, kurią galima naudoti kaip stovą gėlėms, knygoms, žvakidei ar vazai. Šis dekoro elementas labai tiktų boho, rustic ar industry stiliaus interjeruose. Pagaminta iš seno namo rąsto medienos, kuri iššukuota rankomis naudojant metalinį šepetį. Interjero detalė stovi ant metalinės bazės, todėl ji yra stabili (nesvyruoja).

Skulptūra – bangos

Skulptūra su abstrakcijos elementu. Šiame kūrinyje galima įžvelgti bangas, jūros smėlio krantą, liepsną, voratinklį ir t.t. Pagaminta iš seno namo rąsto. Skulptūra išdrožinėta tik iš priekinės pusės.

Išskirtiniai kavos staliukai, šoniniai staliukai, dekoro elementai

Išskirtinis ąžuolinis lounge stiliaus kavos staliukas. Šis kavos staliukas pagamintas iš ąžuolo šerdžių. Ąžuolo mediena palikta natūrali su įtrūkimais ir įskylimais. Yra galimybė pagaminti tokio tipo staliuką kitokių išmatavimų.

Lounge stiliaus kavos staliukas

Unikalios formos lounge stiliaus kavos staliukas iš ąžuolo.

Šoniniai kavos staliukai – dekoro elementai

Šoninių kavos staliukų komplektas. Komplektą sudaro du elementai, kurie vienas kitą papildo. Kavos staliukai – interjero dekorai palikti su natūraliomis skylėmis ir įtrūkimais. Natūralios skylės ir įtrūkimai priverčia prie staliukų prieiti arčiau, juos apžiūrėti, o dedant kavos puodelį stabtelti akimirkai. Dažnam kyla klausimų, o kodėl čia tos skylės? O kaip čia padėti kokį daiktą? Toks staliukų tikslas: pamatyti, pagalvoti, suvokti kiek metų augo medis, kaip gražiai pati gamta suformavo skyles ir įtrūkimus. Gamta ne fabrikas, per dieną tokį staliuką nepagaminsi. Natūrali mediena didelė vertybė, o išmokti ją vertinti ir pamatyti jos grožį tai yra mūsų tikslas.

Išskirtinis kavos staliukas su stiklu

Šį kavos staliuką kūrėme ilgai. Matyt tokiems daiktams reikia laiko. Nuo idėjos iki įgyendinimo praėjo metai. Staliukas pagamintas iš seno (labai seno) namo rąstų. Mediena buvo gerokai pažeista ją turėjome uždengti stiklu. Parinkome skaidrų grūdintą stiklą, kad būtų galima pro jį matyti tą seną seną medieną, kuri yra labai unikali. Pamačius šį staliuką natūraliai žvilgsnis krenta į medį. Nejučia, net pats nesuprasdamas imi savęs klausti ir svarstyti kiek metų šiems rąstams: 100, 150. O ar gali pagalvoti, kad kažkada šie rąstai buvo namo dalis, kuriame gyveno žmonės. Kaip seniai tai buvo…Nors praėjo labai daug metų, tačiau mediena vis dar kvepia mišu – eglynu. Turėti tokį daiktą savo namuose, tai vertinti laiką.

Šoniniai ąžuoliniai staliukai – dekoro elementai

Šie staliukai – dekoro elementai yra pati ąžuolo šerdis. Galima į šį dekoro elementą žiūrėti valandų valandas, beskaičiuojant jo rieves. Jūs tik pagalvokit kiek metų reikėjo tokiam ažuolui užaugti. Kiek laiko formavosi toks medis, iš kurio pagamintas šis staliukas. Per vieną dieną medžiai neužauga. Metų metus Lietuvoje augęs ąžuolas, iš kurio žmogaus rankomis pagamintas šis daiktas.

Toks staliukas tikrai ras vietą Jūsų namuose.

Šoninis ąžuolinis kavos staliukas

Ąžuolinis kavos staliukas, kurio labai unikali forma. Tokia forma susiformavo natūraliai. Atpjauta ąžuolinio kelmo dalis džiuvo ir bedžiūdama skilo į dalis. Ką Jums primena šį staliuko forma? Galbūt paukščio sparnus, o gal matote kažką dar kitokio? Šio staliuko ne tik įdomi forma, tačiau akį traukia kraštai, medienos raštai. Savo namuose turime begalės daiktų, o kiek iš jų pasakoja savo istoriją? Ar turit savo namuose daiktų, prie kurių vedatės visus sao svečius ir pasakojat jiems šių daiktų istorijas? Šis staliukas būtent toks.

Ąžuolinis kavos staliukas

Unikalus kavos staliukas, kuris yra pagamintas iš ąžuolinio kelmo, šaknies dalies. Kavos staliukas paliktas natūralus su įskylimais ir skylėmis. Šis staliukas – dekoro elementas suteiks Jūsų erdvei išskirtinumo ir jaukumo. Staliukas ne tik traukia akį, tačiau norisi prie jo prieiti paliesti ir patyrinėti iš arčiau. Tikra gamtos dalis Jūsų namuose ar erdvėje, kurioje norisi būti.

Vonios kambario dekoras – vonios lenta.

Leiskite sau atsikvėpti nuo dienos darbų ir rūpesčių ir pasimėgaukite namų SPA teikiamais malonumais. Atpalaiduojantį, jusles pamaloninantį ir nuotaiką pakeliantį ritualą galite susikurti čia pat, namuose – savo vonioje. Pasiruoškite reikiamas priemones: švarius rankšluosčius ir grožio produktus turėkite po ranka, kad nebereikėtų jų ieškoti. Vonios lentyna skirta būtent šiam atpalaiduojančiam ritualui. Naudokite šią lentyną vonios reikmenims, grožio produktams, žvakėms laikyti, knygai ar mėgstamo gėrimo taurei padėti. Šis medinis vonios dėklas puikiai tiks kiekviename vonios kambaryje ir sukurs prabangą Jūsų vonios kambaryje.

TINKA DAUGUMAI VONIŲ
Šis medinis vonios dėklas tiks daugumai standartinių dydžių vonių. Prieš pirkdami būtinai išsimatuokite vonią. Galimi du dydžiai: 800x300x45mm, 900x300x45mm.
Jei Jūsų vonia yra nestandartinio dydžio parašykite mums ir mes pagaminsime reikiamo dydžio vonios lentyną.

UNIKALUS RANKŲ DARBAS
Mūsų kūriniai yra rankų darbo ir visiškai unikalūs! Niekada nėra dviejų vienodų vonios lentynų dizainų. Kiekviena vonios lenta bus išskirtinė ir kitokia. Gali būti įvairių raštų, su įskylimais, įtrūkimais, skylėmis, gražiomis linijomis.

PUIKI DOVANA

Puiki dovana įkurtuvių vakarėliui, kaip akcentas naujai suprojektuotam vonios kambariui. Praktiška dovana Jūsų artimiesiems: kalėdų, jubiliejaus ar gimtadienio proga.

PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJOS

Nuvalykite šiltu vandeniu ir minkšta šluoste. Venkite abrazyvinių rankšluosčių, kempinių, valymo purškalų, baliklių ir rankų dezinfekavimo priemonių. Apsaugota vandeniui atsparia medienos alyva. Išdžiovinkite po kiekvieno naudojimo, įsitikinkite, kad neliko vandens, kitaip gali atsirasti vandens ženklų ir sugadinti alyvos sluoksnį.

Ąžuolinės vonios lentos kaina 100 Eur.

Gaminius galima įsigyti mūsų Etsy parduotuvėje: https://www.etsy.com/shop/FurnitureByBukmedis

Nuolat ieškome interjero dizainerių bendradarbiavimui.

Visos naujienos: https://www.instagram.com/furniturebybukmedis/