Pristatėme savo veiklą renginyje „Verslo alėja”

Pristatėme savo veiklą renginyje „Verslo alėja”

Nuotrauka UAB BUKMEDIS
Nuotrauka UAB BUKMEDIS

Kėdainiai švenčia 650 metų gimtadienį. Ta proga Kėdainių senamiestyje 2022-09-09 buvo organizuojamas renginys „Verslo alėja”, kurio metu Kėdainių krašto verslai pristatė savo veiklą kėdainiečiams.

Į šį renginį atsivežėm savo prekės ženklo „FurnitureByBukmedis” gaminių. Šio prekės ženklo esmę galima apibūdinti trimis žodžiais, kurie yra: SUSTOTI. SUPRASTI. PAJAUSTI.

Senai medienai suteikiam naują funkcinę prasmę. Norime atkreipti žmonių dėmesį į gamtos, natūralumo ir laiko vertę. Šakotas, supuvęs, skylėtas, suskilęs medis yra paveiktas laiko, natūralus, savaip gražus ir tikra gamtos dovana. Mūsų tikslas parodyti natūralumo grožį, priversti žmogų stabtelti ir pagalvoti apie laiko prasmę ir vertę, įžvelgti ir pajausti gamtos grožį.

Su šiuo prekės ženklu „FurnitureByBukmedis” prekiaujame užsienio rinkoje. Mūsų gaminiai jau yra iškeliavę į Jungtines Amerikos Valstijas, Europą. Kas užsienyje jau įprasta, čia dar žengia tik pirmus žingsnius. Todėl mums buvo labai smalsu sužinoti kaip į tokius kūrinius reaguos mūsų krašto žmonės.

O viskas gavosi puikiai. Kėdainiečiai ir miesto svečiai negailėjo gero žodžio, domėjosi mūsų veikla ir nuoširdžiai stebėjosi, kad mes iš Krakių. Vieni nedrąsiai praeidami vis žvilgčiojo į mūsų ekspoziciją. Kiti norėjo paliesti tikrą lietuvišką ąžuolą. O dar kiti klausė: kodėl staliukas su skylėmis, kaip pasidėti ant jo sriubos lėkštę, kas yra tas ąžuolinis kubas, ką su juo daryti, o kodėl kavos staliukas toks žemas. Jei mūsų baldai ir interjero detalės sukėlė tiek daug klausimų ir dėmesio, tai sakom, kad savo tikslą pasiekėm.

Labai džiaugiamės, kad savo krašto žmonėms galėjome parodyti kitokius medžio gaminius, nei jie įpratę matyti.

Iš „Verslo alėjos” parsivežėm daug įspūdžių, daug gerų emocijų, naujų verslo kontaktų. Labai norim padėkoti šio renginio organizatoriams Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Kėdainių filialui, visiems kėdainiečiams ir miesto svečiams aplankiusiems mūsų ekspoziciją. Labai dėkojame mūsų ekspozicijos kaimynams už pokalbius ir geros nuotaikos palaikymą. Ypatingas ačiū Jonui Zoriui (IĮ Nociūna) iš Nociūnų už pokalbius ir patarimus. Jonas dirba su natūraliu akmeniu, todėl greitai radom bendrą kalbą. Akimirksniu susigeneravo bendras projektas, nes natūralus medis ir akmuo labai gerai dera vienas su kitu. Tikimės, kad šią idėją, kuri gimė „Verslo alėjoj”, pavyks įgyvendinti. Ačiū fotografei ScarFa / Irina J. Photography už sustabdytas renginio akimirkas. Taip pat dėkojam visiems kas prisidėjo prie šio renginio. Visiems AČIŪ.

O mes skubam į Krakes, į savo dirbtuves. Turim dar daug neįgyvendintų idėjų ir tikim, kad dar jus galime nustebinti.

Sekite mus Instagrame: https://www.instagram.com/furniturebybukmedis/

Pirmos nuotraukos autorius: ScarFa / Irina J. Photography

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *