Vonios padėklas – puiki dovana JAI

Vonios padėklas – puiki dovana JAI

Leiskite sau atsikvėpti nuo dienos darbų ir rūpesčių ir pasimėgaukite namų SPA teikiamais malonumais. Atpalaiduojantį, jusles pamaloninantį ir nuotaiką pakeliantį ritualą galite susikurti čia pat, namuose – savo vonioje. Pasiruoškite reikiamas priemones: švarius rankšluosčius ir grožio produktus turėkite po ranka, kad nebereikėtų jų ieškoti. Vonios lentyna skirta būtent šiam atpalaiduojančiam ritualui. Naudokite šį padėklą vonios reikmenims, grožio produktams, žvakėms laikyti, knygai ar mėgstamo gėrimo taurei padėti. Šis medinis vonios padėklas puikiai tiks kiekviename vonios kambaryje ir sukurs prabangą Jūsų vonios kambaryje.

TINKA DAUGUMAI VONIŲ
Šis medinis vonios padėklas tiks daugumai standartinių dydžių vonių. Prieš pirkdami būtinai išsimatuokite vonią. Galimi du dydžiai: 80 cm, 90 cm, 100 cm ilgio.
Jei Jūsų vonia yra nestandartinio dydžio parašykite mums ir mes pagaminsime reikiamo dydžio vonios lentyną.

UNIKALUS RANKŲ DARBAS
Mūsų kūriniai yra rankų darbo ir visiškai unikalūs! Niekada nėra dviejų vienodų vonios lentynų dizainų. Kiekviena vonios lenta bus išskirtinė ir kitokia. Vonios lentyna gali būti įvairių raštų, su įskylimais, įtrūkimais, skylėmis, gražiomis linijomis ar įdomiu kraštu.

PUIKI DOVANA

Puiki dovana įkurtuvių vakarėliui, kaip akcentas naujai suprojektuotam vonios kambariui. Praktiška dovana Jūsų artimiesiems: Kalėdų, jubiliejaus ar gimtadienio proga. Medinis vonios padėklas yra nuostabi dovana mamai, žmonai ar draugei.

PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJOS

Nuvalykite šiltu vandeniu ir minkšta šluoste. Venkite abrazyvinių rankšluosčių, kempinių, valymo purškalų, baliklių ir rankų dezinfekavimo priemonių. Apsaugota vandeniui atsparia medienos alyva. Išdžiovinkite po kiekvieno naudojimo, įsitikinkite, kad neliko vandens, kitaip gali atsirasti vandens ženklų ir sugadinti alyvos sluoksnį.

Lentynos pavišius dengtas aukštos kokybės alyva su natūraliais vaškais. Paviršius atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vasių sultims, pienui ir vandeniui. Paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams. Išdžiovinkite po kiekvieno naudojimo, įsitikinkite, kad neliko vandens.
Kiekviena lentyna turi taurės ir telefono/planšetės laikiklius.

Užsisakyti galite parašę mums el. paštu info@bukmedis.lt arba parašę mums žinutę FB puslapyje

Ąžuolinio vonios padėklo kaina:

80x25x4,5cm 80 Eur;

90x25x4,5cm 90 Eur;

100x25x4,5cm 100 Eur.

Ąžuolinė vonios lentyna puiki dovana JAI. Kiekviena vonios lenta unikali. Niekada nėra dviejų vienodų vonios lentynų dizainų. Šis medinis vonios dėklas puikiai tiks kiekviename vonios kambaryje.
Naudokite šią lentyną vonios reikmenims, grožio produktams, žvakėms laikyti, knygai ar mėgstamo gėrimo taurei padėti. Praktiška dovana Jūsų artimiesiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *