UAB Bukmedis gaminiai keliauja po pasaulį

UAB Bukmedis gaminiai keliauja po pasaulį

UAB Bukmedis sukurti išskirtiniai baldai ir interjero detalės iškeliauja į įvairius pasaulio kampelius. Savo sukurtais gaminiais prekiauje Etsy platformoje, kuri leidžia pasiekti įvairius pirkėjus iš viso pasaulio.

Savo gaminius jau esamę išsiuntę į Jungtines Amerikos Valstijas (Floridą, Džordžiją, Kaliforniją, Mičiganą) ir Europą. Kiekvienas siuntinys reikalauja maksimalaus mūsų susikaupimo juos ruošiant ilgai kelionei. Siunčiami baldai ir interjero detalės masyvūs ir sunkūs. Tokiems daiktams pakuotės t.y. dėžių tiesiog nėra, nes siuntos yra nestandartinės. Tikras iššūkis yra supakuoti ir paruošti siuntas, kad kelionės metu joms nieko nenutiktų.

Dažnai siunčiame veidrodžius su trapiu stiklu ir trapia sena mediena. Tokie veidrodžiai būna viso ūgio dydžio ir mažesni. Kad šiems gaminiams nieko nenutiktų ir jie saugiai pasiektų savo kelionės tikslą – ruošiam medines dėžes. Į jas saugiai įtaisom veidrodį, užpakuojam ir išlydim į kelionę.

Labai džiaugiamės kiekvienu parduotu ir sėkmingai iškeliavusiu kūriniu. Būna ir nesėkmių. Kai atrodo, kad siunčiamam gaminiui tikrai nieko negali atsitikti, tai ima ir nutinka kas nors netikėto.

Vienas toks netikėtumas pasitaikė kroviniui į Prancūziją. Ruošiant siuntą sakėm ir juokavom, na kas gi galėtų atsitikti medinei skulptūrai – interjero detalei. Įpakuota saugiai ir minkštai dėžėje, čia ne veidrodis, kad galėtų sudužti. Viskas bus tikrai labai gerai. Transportavimo metu buvo apgadinta dėžė, kurioje buvo šis gaminys, ko pasekoje buvo pažeista metalinė skulptūros dalis.

Siunčiant tokius siuntinius tikrai iškyla visokių nesklandumų ir netikėtumų. Viską atperka kliento gautas laiškas, kad jis gavo ir džiaugiasi savo pirkiniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *