Malkos

Malkos

UAB „Bukmedis“ parduoda juodalksnio malkas. Juodalksnio malkų pliusai:

  • Šios malkos priklauso II kaitrumo grupei. Dėl savo optimalaus kaitrumo puikiai tinka kokliniams pečiams, krosnelėms, paprastesniems katilams;
  • Mediena minkšta, malkos lengvai skyla;
  • Suskaldytos malkos greitai džiūva;
  • Šios malkos labai vertinamos dėl mažo dervų kiekio. Naudojant šias malkas ant katilo sienelių nesikaups dervos su suodžiais, kurie ėsdina metalą, o ir dūmtraukis mažiau užsiterš, todėl kaminą teks valyti rečiau.

Juodalksnio malkas parduodame: skaldytas, kaladukais, rąstais.

Vežame Kėdainių mieste ir rajone po 5 m2.  Galime atvežti mažesnį nei 5m2 ar didesnį malkų kiekį. Užsakymus priimame tel. 867702448, el. paštu info@bukmedis.lt.

UAB „Bukmedis“ parduoda beržines malkas. Beržinių malkų pliusai:

  • Beržinės malkos priklauso I kaitrumo grupei. O tai reiškia, kad šios rūšies malkos bus tikrai kaitrios;
  • Dėl kaitrumo beržinių malkų Jums reikės tikrai mažiau, nei III kaitrumo grupės, todėl sutaupysite vietos savo malkinėse;
  • Aukščiausios grupės malkos rekomenduojamos dujų generaciniams katilams, moderniems šiuolaikiniams katilams.

UAB „Bukmedis“ rekomenduoja:

  • Kai kuriais atvejais pirmos kaitrumo grupės malkos gali būti netgi „per kaitrios“. Tai dažnai svarbu kūrenant krosnis. Tokiu atveju, galite nerizikuodami sumaišyti kelių rūšių malkas pvz. beržas + juodalksnis;
  • Beržinės malkos degdamos išskiria gerokai daugiau dervų nei kiti pasirinkimai, todėl nekūrenkite šlapių beržo malkų;
  • Jei krosnelė yra su stiklu, geriausia vengti labai dūminančių, dervas ir apnašas sukeliančių medienos rūšių, tokių kaip spygliuočių, beržo ar ypatingai drėgnų malkų.

Beržines malkas parduodame: skaldytas, kaladukais, rąstais.

Vežame Kėdainių mieste ir rajone po 5 m2.  Galime atvežti mažesnį nei 5m2 ar didesnį malkų kiekį. Užsakymus priimame tel. 867702448, el. paštu info@bukmedis.lt.

50 l juodalksnio malkų maišelis. Maišelio sudėtis: beržo tošis, degtukai, uždegtukai, pakurtukai, stambios malkos. Galima užsisakyti malkų be priedų (kaina ta pati). Kiekvieną savaitę vežame į Kauno rajoną. Išrašome sąskaitas. Juodalksnio malkų maišelis 4,00 Eur. Puikiai tinka kepsninėms, židiniams, pirtims, kubilams, krosnelėms kūrenti.

50 l uosio malkų maišelis (30 proc. drėgnumas). Kiekvieną savaitę vežame į Kauno rajoną. Išrašome sąskaitas. Uosio malkų maišelis 5,00 Eur. Puikiai tinka kepsninėms, židiniams, pirtims, kubilams, krosnelėms kūrenti.

Užsakymus priimame tel. 867702448, el. paštu info@bukmedis.lt, FB puslapyje.