Malkos maišeliuose

Gaminame ir parduodame juodalksnio malkas maišeliuose. Malkos maišeliuose puikiai tinka kepsninėms, židiniams, pirtims, kubilams, krosnelėms kūrenti, iškyloms gamtoje. Malkas maišeliuose gaminame patys nuo apdorojimo iki pristatymo klientams, todėl 100 proc. atsakome už produkto kokybę. Malkų maišelis nėra toks kaip degalinėse, jis mažų mažiausiai yra dvigubai didesnis.

Malkų maišelis su pagardais. Kokie tai pagardai?
Degtukų dėžutė, kad išvykus į iškylą gamtoje ar į atokią sodybą nebūtų klausimo:
– Degtukų kas nors paėmėt?
Kam taip nėra buvę?
Beržo tošis – naudojama vietoj laikraščio, kurio gamtoj ar namie tikrai sunkiai berasit.
Uždegtukai – patys smulkiausi pagaliukai, kurių labai reikia pirmomis ugnies užkūrimo minutėmis.
Pakurtukai – stambesni pagaliukai, kuriuos metam į ugnį kai turim įsidegusius uždegtukus.

Mūsų malkų maišelis subalansuotas kepsninėms, šašlykinėms, tačiau ar žinai, kad gali užsisakyti malkų maišelius be pagardų t.y. be degtukų, be tošies, be padegtukų ar pakurtukų. Paprastas maišelis malkų puikiai tiks židiniui, krosnelei, pirčiai ar net kubilui kūrenti.

Sezono metu kiekvieną savaitę vežame į malkutes Kauną/Kauno rajoną. Galime atvežti į Kėdainius. Taip pat malkutes galite pasiimti patys iš mūsų įmonės Betygalos g. 25, Krakės, Kėdainių r. Malkutes pristatome iki pat namų durų, iškrauname. Išrašome sąskaitas. Malkų maišelio vnt. kaina 5,00 Eur.

Užsakymus priimame tel. 867702448, el. paštu info@bukmedis.lt, FB puslapyje.U

ŠIUO METU NETURIME (2022-04-04)

Atraižos

Medienos atraižos, tai nebrangi alternatyva malkoms. Su atraižomis galima kūrenti kieto kuro katilus, ar įkurti krosnį. Atraižas ir medienos nuopjovas rekomenduojama deginti kartu su medienos malkomis. UAB “Bukmedis” gamybos proceso metu, po pirminio medienos apdirbimo, gaunamos įvairių matmenų atraižos ir nuopjovos. Atraižos ir nuopjovos yra neužterštos jokia pavojinga chemine medžiaga, 100 proc. natūralus ir ekologiškas produktas. Medienos rūšis – ąžuolas. . 

Užsakymus priimame tel. 867702448, el. paštu info@bukmedis.lt. Užsakymą taip pat galite pateikti užpildę užsakymo formą esančia žemiau. Galima atvykti apžiūrėti ar pasiimti patiems (Betygalos g. 25, Krakės, Kėdainių r.). Prieš atvykstant paskambinkite tel. 867702448.

ŠIUO METU NETURIME (2022-04-04)