Dovanos Kalėdoms

Dovanos Kalėdoms

Artėjant Kalėdos pradedam dairytis dovanų savo artimiesiems. Dažnam kyla klausimas: kaip šiemet nustebinti savo artimuosius? Ieškantiems praktiškų dovanų – kelios dovanų idėjos.

Pjaustymo – serviravimo lentelės iš natūralaus ąžuolo. Tokia dovana tikrai patiks mėgstantiems pasisukioti virtuvėje ir vertinantiems natūralumą. Kiekviena pjaustymo lentelė unikali savo forma ir raštais. Puiki dovana kai turite suruošti 10, 20 dovanų: tetoms, močiutėms, mamoms, draugėms. Vyrukams turntiems kepsnines ir mėgstantiems grilinti padovanokite didelę pjaustymo lentelę. Ne tokią kur yra prekybos centruose, o jau maksimalaus dydžio, kad ant jos tilptų ruošiama mėsa, žuvis ir t.t.

Natūralaus ąžuolo lentelės

Lentelės supakuotos dėžutėse

Vienos lentelės kaina 15-25 Eur

Kaina 65 Eur

Moterims, kurios mėgsta pasilepinti SPA procedūromis ir kurios savo voniose turi begales grožio priemonių, padovanokite vonios lentyną. Praktiška ir puiki dovana, kuria pradžiuginsite savo mamas, žmonas, drauges, dukras. Vonios lentynos tinka standartinio dydžio vonioms. Galima rinktis iš šių dydžių: 80 cm, 90 cm ir 100 cm ilgio. Kiekviena vonios lentyna bus vis kitokio dizaino. Kiekvienoje lentynoje bus laikikliai taurei, telefonui ar planšetei. Daugiau informacijos apie šias lentynas http://www.bukmedis.lt/vonios-lentyna-puiki-dovana-jai/

Vonios lentynos kaina:

80x25x4,5cm 80 Eur;

90x25x4,5 cm 90 Eur;

100x25x4,5cm 100 Eur.

Ąžuoliniai laikikliai telefonui ar planšetei. Galimos trys spalvos: tamsiai ruda, šviesesnė ruda ir natūrali. Laikiklio išmatavimai 12×15 cm, storis 3,5 cm. Dovana, kuri tiks JAM ir JAI. Vnt. kaina 15 Eur.

Medinė įkrovimo stotelė tinka visų modelių telefonams. Šis stovas funkcionalus, paprasto, minimalistinio dizaino. Ant šio laikiklio galėsite laikyti ir krauti ne tik savo telefoną, bet ir išmanųjį laikrodį. Šis stovas puikiai atrodys ant darbo stalo. Vnt. kaina 20 Eur.

Dėl šių dovanų galite kreiptis į mūsų komandą: http://www.bukmedis.lt/kontaktu-forma/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *