Baldai

RUSTIC STILIAUS BALDAI IR INTERJERO DETALĖS

Beveik visi gamtos ištekliai, kuriuos turime šiandien – nyksta. Tad šiais kūriniais turime tikslą – seniems, nebenaudojamiems daiktams suteikti naują funkcinę prasmę ir tuo pačiu prisidėti prie ekologinių problemų sprendimo. Prikelti daiktus antram gyvenimui ne tik taupu gamtos atžvilgiu, bet šiomis dienomis labai stilinga. Stebint daiktą, kuris buvo prikeltas antram gyvenimui, galime išgirsti, kaip jis prabyla apie tuos laikus ir asmenis, kurių rankomis buvo pagamintas. Šiandien yra daug technologijų, kurias pasitelkus yra galima iš seno kurti naują. Kiekvienas daiktas, kuris atgimsta iš niekam nebereikalingų senų medžiagų (senų namų rąstų, senų medinių langų rėmų ar senos, išpuvusios medienos ir t.t.) jau turi savo istoriją. Prieš šimtą metų ir daugiau rankomis tašyti rąstai, kurie buvo naudojami namams statyti – šiandien gali būti išskirtinis namų interjero akcentas.

Veidrodžiai – veidrodžių rėmai pagaminti iš senų namų rąstų. Kiekvienas veidrodžio rėmas unikalus ir nepakartojamas. Veidrodžius galima statyti ant žemės arba kabinti ant sienų. Kiekvieno veidrožio rėmo antroje pusėje prikalta faniera ir prisukti tvirtinimo elementai, skirti pakabinti veidrodį. Veidrodis su senos medienos rėmu  – išskirtinė namų interjero detalė.

INTERJERO DETALĖS

Medžio skulptūra – šviestuvas, tai unikalus Jūsų namų interjero akcenas, kuris suteiks Jūsų namams išskirtinumo. Visi kūriniai sukurti iš seno medinio namo rąstų, kuriems jau daugiau nei 100 metų. Pats namas (kurį nugriovus buvo panaudoti jo sienų rąstai) buvo pastatytas Josvainių mst. Kėdainių r, Lietuvoje. Kiekviena medžio skulptūra yra unikali ir išskirtinė, sukurta žmogaus rankomis išsaugant natūralų medžio grožį, kurį daugiau nei per 100 metų paveikė laikas. Skulptūrų – šviestuvų vertę sudaro – kultūrinis – istorinis liudijimas.

Skulptūra – šviestuvas – „Našlaitė“. Šioje skulptūroje išdrožinėtas miegančios moters/mergaitės veidas. Išskirtinis kūrinys perteikiantis ramumo, šilumos jausmą.

Skulptūra – šviestuvas – „Švilpikas“. Kaip ir žmogus šis kūrinys gali perteikti ne vieną emocija. Pažvelgus į šį kūrinį dienai prasidėjus gali atrodyti, kad jis tau linki puikios, lengvos dienos. Tad išeini pro duris sau be rūpesčių pasišvilpaudamas. Dienai pasibaigus ir sugrįžus atrodo, kad jis labai ramus ir linki tau tos pačios ramybės, o savaitgalį gali atrodyti, kad jis yra atsipūtęs, todėl vertėtų atsipūsti ir tau, o kartais jis gali atrodyti šiek tiek nusiminęs ar net nustebęs.

ĄŽUOLINIS SIENOS DEKORAS

Šiuos veidrodžius ir skulptūras – šviestuvus galima įsigyti mūsų Etsy parduotuvėje: https://www.etsy.com/shop/FurnitureByBukmedis

Nuolat ieškome interjero dizainerių bendradarbiavimui.

LAUKO BALDŲ KOMPLEKTAI

Gražus sodas iki tobulo vaizdo reikalauja dar vieno elemento – kokybiškų lauko baldų. Mediniai lauko baldai – patikimas ir vis dar populiarus sprendimas, ypač Europoje. Todėl iš medžio pagamintus suolus bei stalus galima rasti ne tik prie namų įrengtose pavėsinėse, bet ir lauko kavinėse. Ąžuoliniai lauko baldai išsiskiria savo patvarumu ir ilgaamžiškumu. Kokybiškai sumontuoti mediniai lauko stalai ir suolai atlaiko didesnį svorį, nei plastikiniai. Lauko baldai – svarbus patogumo elementas tiek terasoje, tiek sode ar kitoje erdvėje.

UAB “Bukmedis” gamina ilgaamžius medžio masyvo lauko baldų komplektus.  Ekologiški, rankų darbo lauko baldų komplektai – patogiam Jūsų poilsiui.

Mažas komplektas 3 dalių kaina 350 Eur. Stalas 150×90 cm, du suolai po 150 cm ilgio.
Mažas komplektas 5 dalių kaina 450 Eur. Stalas 150×90 cm, du suolai po 150 cm ilgio ir du suolai po 100 cm ilgio.
Didelis komplektas 3 dalių kaina 500 Eur. Stalas 200×90 cm, du suolai po 200 cm ilgio.
Didelis komplektas 5 dalių kaina 550 Eur. Stalas 200×90 cm, du suolai po 200 cm ilgio, du suolai po 100 cm ilgio.

Galime pagaminti baldų komplektus iš uosio medienos. Galima užsisakyti atskiras komplekto dalis pvz. tik stalą ar suolą.

Galimas pristatymas. Galima atvykti į vietą apžiūrėti ir pasiimti patiems Betygalos g. 25, Krakės, Kėdainių r. Užsakymus priimame tel. 867702448, el. paštu info@bukmedis.lt. Užsakymą taip pat galite pateikti užpildę užsakymo formą esančia žemiau.

Nuolat ieškome prekybos partnerių norinčių prekiauti mūsų gaminiais. Pasiūlymų laukiame el. paštu info@bukmedis.lt.